TERMOPLASTİK VANALAR
Küresel Vanalar
Küresel Vanalar; ismini içinde bulunan delikli ve döner özellikli küreden almıştır, etkili sızdırmazlık ve pratik kullanımı açısından geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hızlı bir şekilde açılıp kapanmasından dolayı sık ve hızlı açılıp kapanması gereken uygulamalarda özellikle tercih edilirler. Basınç kaybı değerleri açısından son derece makuldür. Küresel vanalar başta içme suyu sistemleri; deniz suyu, demir çelik, gıda, kağıt, kimya, petrokimya sektörleri ile tüm ısıtma ve soğutma hatlarında çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.
Kelebek Vanalar
Kelebek Vanalar; boru hatlarında daha az yer kaplamaları, her iki yönde de mükemmel sızdırmazlık sağlamaları, daha düşük torka sahip olmaları, diğer vana tiplerine göre daha düşük maliyetli olmaları ve aktüatörlere kolay montaj yapılabilmelerinden dolayı endüstriyel proseslerde yaygın olarak kullanılırlar.

FE serisi, isteğe bağlı olarak temin edilebilen çinko kaplamalı çelik uç seti sayesinde wafer tip kelebek vanalar, tek yönlü lug gövdeli kelebek vanalar olarak da kullanılabilir.
Diyaframlı Vanalar
SV415 serisi Starvalve diyaframlı vanalar , 3 katmanlı diyafram yapısı, akışkan cinsine uygun diyafram seçeneği ve gaz geçişi sırasında, korozyon direnci ve elektrolitik klor gazından korunan diyafram yapısına sahiptir.


Basınç Kontrol Vanaları
Diyaframlı tip basınç kontrol vanaları , dozajlama sistemlerinde hem karşı basınç yükleme vanası, hem de emniyet vanası olarak kullanım imkanı sunmaktadırlar , PTFE diyaframıyla yüksek kimyasal korozyon dayanımına sahiptir. U-PVC,PP-H,PVDF ve AISI316L malzeme seçenekleriyle her türlü korozif akışkan için sorunsuz işletim imkanının yanı sıra, yüksek akış kapasitesi ve düşük basınç kaybına sahiptir. 1-10 bar arası ayarlanabilir
Numune Alma Vanaları
Pürüzsüz yüzey ve hafif tasarıma sahip oksidasyona dayanıklı, korozyon önleyici ve çevre dostu vanalardır. Antioksidan ve korozyon önleyicidir. Kolay montaj imkanı sunmaktadırlar.Çekvalfler
Çekvalfler, tek yönde akışı sağlamak ve geri akışı önlemek için kullanılan vanalardır. Termoplastik toplu tip çekvalfler akış yönündeki basınç sayesinde açılmakta ve akıştan gelen geri basınç ile kapanmaktadır. SV610 serisi toplu çekvalfler hem dikey hem de yatay montaj yapılabilen, U-PVC, C-PVC, PP-H ve PVDF malzeme seçenekleriyle, her türlü ağır endüstriyel uygulamalar için geliştirilmiş, içme suyu standartlarını sağlayan özel tasarım çekvalflerdir. Anti ultraviyole ve antioksidan eklenerek dayanıklılığı arttırılmıştır. Kullanım alanları arasında, kimya ve petrokimya, gemi inşa ve yat, madencilik, enerji santralleri, su ve atıksu arıtımı ve yüzme havuzları vb. bulunmaktadır.
Y - Tip Pislik Tutucular
Y - tip pislik tutucular, içerisinde bulunan süzgeç yardımıyla akışkanda bulunan katı partiküllerin geçişini sınırlandırır.