SV610 Serisi Toplu Tip Çekvalfler
Çekvalfler, tek yönde akışı sağlamak ve geri akışı önlemek için kullanılan vanalardır. Termoplastik toplu tip çekvalfler akış yönündeki basınç sayesinde açılır ve akıştan gelen geri basınç ile kapanır. SV610 serisi toplu çekvalfler hem dikey hem de yatay montaj yapılabilen, U-PVC, C-PVC, PP-H ve PVDF malzeme seçenekleriyle, her türlü ağır endüstriyel uygulamalar için geliştirilmiş, içme suyu standartlarını sağlayan özel tasarım çekvalflerdir. Anti ultraviyole ve antioksidan eklenerek dayanıklılığı arttırılmıştır. Kullanım alanları arasında, kimya ve petrokimya, gemi inşa ve yat, madencilik, enerji santralleri, su ve atıksu arıtımı ve yüzme havuzları bulunur.
SV630 Serisi Emiş Klapeleri
SV630 serisi Starvalve Emiş klapeleri içme standartlarına uygun, CaCO3(Kalsit) ilavesiz saf hammaddeden üretilmiş, Güneş ışınlarına karşı UV koruyucu toz ilaveli , su uygulamaları için EPDM O-ring, asidik uygulamalar için VITON o-ring seçeneği ve maksimum 10 bar çalışma basıncı sunmaktadır.SV650 Serisi Wafer Tip Çalpara Çekvalfler
Termoplastik wafer tip çalpara çekvafler , montaj sırasında vananın kolay ve hassas merkezlenmesi için metal desteğe sahiptir. Dikey veya yatay konumda montajı yapılabilir.

VR Serisi Y - Tipi Çekvalfler
VR serisi Y-Tipi çekvalflerde metal parçalar akışkan izole edilmiştir. Yüksek yoğunluklu akışkanla çalışabilen karşı ağırlıklı pistona sahiptir. Düşük basınç kaynı sunar. Mevcut düzenlemelere göre içme suyu ve gıda endüstrisi uygulamalarında kullanılabilir ve vana gövdesi takılıyken bakım yapılabilir.