KELEBEK VANALAR
FE Serisi Ekonomik Tip Kelebek Vanalar
Kelebek Vanalar; boru hatlarında daha az yer kaplamaları, her iki yönde de mükemmel sızdırmazlık sağlamaları, daha düşük torka sahip olmaları, diğer vana tiplerine göre daha düşük maliyetli olmaları ve aktüatörlere kolay montaj yapılabilmelerinden dolayı endüstriyel proseslerde yaygın olarak kullanılırlar. FE serisi, isteğe bağlı olarak temin edilebilen çinko kaplamalı çelik uç seti sayesinde wafer tip kelebek vanalar, tek yönlü lug gövdeli kelebek vanalar olarak da kullanılabilir.FK Serisi Ağır Endüstriyel Tip Kelebek Vanalar
Kelebek Vanalar; boru hatlarında daha az yer kaplamaları, her iki yönde de mükemmel sızdırmazlık sağlamaları, daha düşük torka sahip olmaları, diğer vana tiplerine göre daha düşük maliyetli olmaları ve aktüatörlere kolay montaj yapılabilmelerinden dolayı endüstriyel proseslerde yaygın olarak kullanılırlar. SV310, FK serisi kelebek vanalar ; uç hat vanası, alt boşaltma vanası veya tank boşaltma vanası olarak da kullanılabilir. Farklı akışkan cinsi , sıcaklık ve basınçlara uygun U-PVC, PP-H, PVC-C, ABS, PVDF malzemeden değiştirilebilir termoplastik klape seçenekleri mevcuttur. Kelebek vanalar başta su ve atıksu olmak üzere; deniz suyu, demir çelik, gıda, kağıt, kimya, petrokimya sektörleri ile tüm ısıtma ve soğutma hatlarında çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.
SV310 Serisi Ağır Endüstriyel Tip Kelebek Vanalar
Kelebek Vanalar; boru hatlarında daha az yer kaplamaları, her iki yönde de mükemmel sızdırmazlık sağlamaları, daha düşük torka sahip olmaları, diğer vana tiplerine göre daha düşük maliyetli olmaları ve aktüatörlere kolay montaj yapılabilmelerinden dolayı endüstriyel proseslerde yaygın olarak kullanılırlar. Kelebek vanalar başta su ve atıksu olmak üzere; deniz suyu, demir çelik, gıda, kağıt, kimya, petrokimya sektörleri ile tüm ısıtma ve soğutma hatlarında çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.