SERAMİK KAPLI VANALAR
Seramik Kaplı Küresel Vanalar
Seramik kaplı küresel vanalar, aşınma erozyonu ve korozyon direncinde çok iyi performans , mükemmel ısı koruması ve elektrik yalıtımına sahiptir. Starvalve SV270 serisi , elektrik santralleri, petrol, kimya, metalurji, madencilik, kanalizasyon arıtma ve metal vanaların uygun olmadığı bir çok endüstride güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Küre, gelişmiş proses teknolojisi ile yüksek hassasiyetli ve pürüzsüz yüzeyli olarak üretilmektedir. Seramiğin kendi kendini yağlama özelliği, cilalamadan sonra mükemmel sızdırmazlık sağlamakta ve yüksek tork, korozyona dayanıklı olmayan sızdırmazlık yüzeyi gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır. Sızdırmazlık ekipmanları, aşınma direnci ve korozif koruma performansını artıran ve valfin kullanım ömrünü uzatan yeni yüksek teknolojili yapısal seramik malzemeden üretilmektedir. Seramik vana kullanımı, aşınma erozyonu ve korozyon direnci bulunan proseslerde bakım maliyetlerini azaltmakta, işletim sisteminin güvenliğini ve kararlılığını arttırmaktadır.


Seramik Contalı Kelebek Vanalar
Seramik contalı kelebek vanalar, aşınma erozyonu ve korozyon direncinde çok iyi performans , mükemmel ısı koruması ve elektrik yalıtımına sahiptir. Elektrik santralleri, petrol, kimya, metalurji, madencilik, kanalizasyon arıtma ve metal vanaların uygun olmadığı bir çok endüstride güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Seramiğin kendi kendini yağlama özelliği, cilalamadan sonra mükemmel sızdırmazlık sağlamakta ve yüksek tork, korozyona dayanıklı olmayan sızdırmazlık yüzeyi gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır. Sızdırmazlık ekipmanları, aşınma direnci ve korozif koruma performansını artıran ve valfin kullanım ömrünü uzatan yeni yüksek teknolojili yapısal seramik malzemeden üretilmektedir. Seramik vana kullanımı, aşınma erozyonu ve korozyon direnci bulunan proseslerde bakım maliyetlerini azaltmakta, işletim sisteminin güvenliğini ve kararlılığını arttırmaktadır.
Seramik Kaplı Bıçak Sürgülü Vanalar
Seramik kaplı bıçak sürgülü vanalar, aşınma erozyonu ve korozyon direncinde çok iyi performans , mükemmel ısı koruması ve elektrik yalıtımına sahiptir. Elektrik santralleri, petrol, kimya, metalurji, madencilik, kanalizasyon arıtma ve metal vanaların uygun olmadığı bir çok endüstride güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Seramiğin kendi kendini yağlama özelliği, cilalamadan sonra mükemmel sızdırmazlık sağlamakta ve yüksek tork, korozyona dayanıklı olmayan sızdırmazlık yüzeyi gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır. Sızdırmazlık ekipmanları, aşınma direnci ve korozif koruma performansını artıran ve valfin kullanım ömrünü uzatan yeni yüksek teknolojili yapısal seramik malzemeden üretilmektedir. Seramik vana kullanımı, aşınma erozyonu ve korozyon direnci bulunan proseslerde bakım maliyetlerini azaltmakta, işletim sisteminin güvenliğini ve kararlılığını arttırmaktadır.
Seramik Kaplı Çift Klapeli Sürgülü Vanalar
Seramik kaplı çift klapeli sürgülü vanalar, aşınma erozyonu ve korozyon direncinde çok iyi performans , mükemmel ısı koruması ve elektrik yalıtımına sahiptir. Elektrik santralleri, petrol, kimya, metalurji, madencilik, kanalizasyon arıtma ve metal vanaların uygun olmadığı bir çok endüstride güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Seramiğin kendi kendini yağlama özelliği, cilalamadan sonra mükemmel sızdırmazlık sağlamakta ve yüksek tork, korozyona dayanıklı olmayan sızdırmazlık yüzeyi gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır. Sızdırmazlık ekipmanları, aşınma direnci ve korozif koruma performansını artıran ve valfin kullanım ömrünü uzatan yeni yüksek teknolojili yapısal seramik malzemeden üretilmektedir. Seramik vana kullanımı, aşınma erozyonu ve korozyon direnci bulunan proseslerde bakım maliyetlerini azaltmakta, işletim sisteminin güvenliğini ve kararlılığını arttırmaktadır.