BORU VE EK PARÇALARI
U-PVC Boru ve Ek Parçaları
UPVC boru ve fittingsler, konut tesisatından karmaşık su arıtma sistemlerine kadar bir dizi endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. UPVC boru ve fittingsler malzeme özelliklerinden dolayı ısıya dayanıklı yapı, alev geciktirici kumaş ve birçok inşaat uygulamasında yüksek kaliteli su kanalı olarak oldukça değerlidirler. UPVC boru ve fittingsler, çevre dostu olması, kimyasal direnç, doğal dayanıklılık, ısı direnci ve elektriksel olarak iletken olmaması / aşınmaması nedeniyle diğer birçok modern malzemeden üstündür.
PP-H Boru ve Ek Parçaları
Alın veya soket kaynağına uygun bağlantı sistemleri için basınçlı borular ve kaynak bağlantı sistemi (soket veya alın kaynağı) ile basınç altındaki sıvıları taşımak için tasarlanmış bağlantı parçaları serisi.
C-PVC Boru ve Ek Parçaları
Uygun solventli yapıştırıcı ve astar temizleyici kullanılarak soğuk kimyasal kaynak (solvent kaynağı) ile birleştirilen basınçlı borular ve uygun bir solventli yapıştırıcı ve temizleyici astar kullanarak soğuk kimyasal kaynak birleştirme sistemi (solvent kaynağı) ile basınç altında sıvıları taşımak için tasarlanmış bağlantı parçaları (fittings) serisi.PVDF Boru ve Ek Parçaları
Alın veya soket kaynağı bağlantı sistemleri için basınçlı borular ve sıcak kaynak bağlantı sistemi (soket kaynağı) ile basınç altındaki sıvıları taşımak için tasarlanmış bağlantı parçaları serisi.
Şeffaf-PVC Boru ve Ek Parçaları
Açık mavi renk tonu ile pürüzsüz, berrak yüzeye sahip şeffaf pvc borular ve uygun bir solventli yapıştırıcı ve temizleyici astar kullanarak soğuk kimyasal kaynak birleştirme sistemi (solvent kaynağı) ile basınç altında sıvıları taşımak için tasarlanmış bağlantı parçaları (fittings) serisi.